Futurum Architecture logo
EN | PL

O nas

Zespół projektowy to trzech doświadczonych, dyplomowanych architektów oraz współpracujący specjaliści branżowi. Każda przestrzeń jest dla nas wyzwaniem i inspiracją . Nasze projekty są nowatorskie , niepowtarzalne i przemyślane. Stawiamy na minimalizm i funkcjonalność. W naszych projektach uwzględniamy indywidualne oczekiwania tworząc przestrzeń odzwierciedlającą osobowość Inwestora. Projektujemy wnętrza prywatne, wnętrza komercyjne oraz architekturę kubaturową.

Nasi projektanci wnętrz dbają o najmniejsze detale projektu , współpracujemy tylko z najlepszymi wykonawcami, co gwarantuje najwyższą jakość usługi.

Nasi architekci cenią Twój czas i wygodę, dlatego oferujemy pełen nadzór autorski i fachową obsługę inwestycji.

mgr inż arch Beata Skalska-Cimer

założycielka Futurum Architecture

Ukończyłam Wydział Architektury na Politechnice Krakowskiej. Już w czasie studiów zdobywałam doświadczenie pracując dla biur architektonicznych z Londynu, Krakowa i Częstochowy. Od zawsze było dla mnie oczywiste, że pragnę założyć własną pracownie projektową.

Jako architekt zajmuje się projektowaniem architektury i architektury wnętrz.

Do każdego zlecenia podchodzę sposób indywidualny . Z uwagą wysłuchuję Państwa potrzeby i oczekiwania , gdyż podstawą udanej współpracy jest dobra komunikacja i wzajemne zrozumienie. Staram się aby każdy z moich projektów posiadał charakterystyczny klimat i formę. Dbam o odpowiednie proporcje i związany z tym dobór właściwych materiałów. Moje projekty to również interesujące, niepowtarzalne rozwiązania architektoniczne i inżynierskie.

Prywatnie interesuje się grafiką 3D, modą i podróżami.