EN | PL

Projektant wnętrza Kraków, architekt wnętrz Kraków - O nas

Futurum Architecture zostało założone w 2015r. Od tego czasu nieprzerwanie świadczy usługi z zakresu architektury i architektury wnętrz.

Założycielką Futurum Architecture jest mgr inż. arch Beata Skalska-Cimer. Doktorantka na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej w Instytucie Historii Architektury i Konserwacji Zabytków.

Praca doktorska na temat "Wpływu wirtualnej rzeczywistości na prezentacje architektury". Praca dyplomowa magisterska pt: "Centrum konferencyjno-hotelowe w ruinach kościoła i klasztoru Karmelitów Bosych w Zagórzu" obroniona na Wydziale Architektury, Politechniki Krakowskiej.

Beata Skalska-Cimer posiada uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń.

Dyplom Royal Institute of British Architects (RIBA) – Architektura WA PK.

Zespół projektowy tworzą doświadczeni, dyplomowani architekci i projektanci wnętrz. Projektowanie jest naszą pasją, ale podstawą jest wieloletnie doświadczenie oraz wykształcenie kierunkowe. Dzięki temu, oprócz estetycznych koncepcji możemy wykonać dokumentacje projektową umożliwiającą realizacje projeku.

Dbamy o naszych klientów proponując wsparcie na etapie realizacji, nadzory autorskie, realizacje pod klucz, wykwalifikowane ekipy remontowe, stolarzy i wykonawców. Po pięciu latach realizacji projektów postanowiliśmy podzielić się zebraną wiedzą i doświadczeniem organizując kursy projektowania wnetrz i kursy wizualizacji.