EN | PL

VR

Co to jest VR?

VR (wirtualna rzeczywistość) to obraz sztucznej rzeczywistości stworzony przy wykorzystaniu technologii informatycznej. Polega na multimedialnym kreowaniu komputerowej wizji przedmiotów, przestrzeni i zdarzeń. Może on reprezentować zarówno elementy świata realnego (symulacje komputerowe), jak i zupełnie fikcyjnego (gry komputerowe science-fiction).
Wirtualna rzeczywistość = interakcja + imersja + imaginacja

Jakie możliwości daje VR?

Rozwój technologii informatycznych generuje postęp w każdej dziedzinie życia, oferując nowe możliwości. Technologia VR jest wykorzystywana w wielu dziedzinach nauki i biznesu. Stosuje się ją w lotnictwie, astronautyce, wojsku, medycynie i projektowaniu, tworząc prototypy oddziaływań obiektów, osób i zjawisk.

Podczas korzystania z aplikacji VR użytkownik ma założone gogle VR i słuchawki, które odcinają go od bodźców zewnętrznych. Dzięki temu może w pełni zanurzyć się w wirtualnym świecie. (Imersja)

Co my możemy zaoferować?

Proponujemy rozwiązania VR w architekturze i projektowaniu wnętrz. Jest to usługa przeznaczona dla deweloperów, biur nieruchomości, klientów indywidualnych, którzy chcieliby zobaczyć swoją inwestycję w technologii VR.

Wirtualna rzeczywistość pozwala doświadczyć widoków i zdarzeń, których użytkownik nie mógłby doświadczyć w realnym świecie. Inwestor może "wejść" do swojego jeszcze niewybudowanego domu lub mieszkania i podjąć właściwe decyzje dotyczące inwestycji.

  • animacje i filmy 360 stopni projektowanej inwestycji ( wewnętrzne i zewnętrzne)
  • panoramy 360 stopni projektowanej inwestycji (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • wirtualne spacery projektowanej inwestycji (wewnętrzne i zewnętrzne)

Bibliografia:
(1)​ https://pl.wikipedia.org/wiki/Rzeczywisto%C5%9B%C4%87_wirtualna

Panorama 360

Animacja 3d